Ładowanie…

Wymiana Rozruszników Warszawa

Mechanik do Rozruszników Warszawa
Kontakt

Naprawa rozrusznika / Audi / VW /W tym filmie opisuję w jaki sposób naprawić uszkodzony rozrusznik. Rozrusznik pochodzi z grupy VAG lecz większość rozruszników jest do siebie podobna i wzorując się filmem można naprawić każdy.
In this video I describe how to repair the damaged car starter

Importowane z Youtube

23 thoughts on “Naprawa rozrusznika / Audi / VW /

  1. Smarowanie zębatki koła zamachowego i rozrusznika ma jakiś sens?
    Czy ten smar i tak siłą odśrodkową wywali z pożądanego miejsca i tylko bałaganu narobi?

  2. Bardzo pomocne filmiki dzięki tobie wymieniłem wielowahacz w audi a6, a teraz rozrusznik będzie robiony hehe Wielkie podziękowanie za to co robisz i oby tak dalej pozdrawiam

  3. Zobaczyłem film. Dziś wyjąłem rozrusznik ze Skody ( klucz 18) .Pół godziny pracy. Oczyściłem komutator , tylko on był czarny, reszta git. Wszystkie styki , końcówki kabli były bardzo zaśniedziałe. Auto ma 22 lata. POMOGŁO !!!😎👍🏻. Odpala normalnie, a tak długo się męczyłem z odpalaniem, szczególnie zimą. Dzięki !!!
    Do założenia szczotek użyłem opakowania od tabletek musujących😏. Dziurkę tylko musiałem w nim zrobić, a dokładnie w kapslu, aby oś wirnika się tam schowała.

  4. Witam. Jaka może być przyczyna że w silniejsze mrozy w passacie b5 rozrusznik nie kręci silnikiem? To znaczy jak startuje to łapnie ale zaraz puszcza i tylko słychać jak sam rozrusznik siè kręci. Dzieje się to tylko w mrozy. Pewnie elektro zawór ale co znim że tylko w mrozy nie zatrybia?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!