Ładowanie…

Wymiana Rozruszników Warszawa

Mechanik do Rozruszników Warszawa
Kontakt

Szkoła Druciarstwa Bmw E60 Nie Kręci Rozrusznik Szukamy Awarii cz.1 Wazzup :)

Siemaneczko a dziś szukamy przyczyny awarii rozrusznika część 1 Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Importowane z Youtube

Regeneracja mechanizmu rozruchowego. Co to dokładnie jest i ile to kosztuje?

W pierwszej kolejności dowiedzmy się, dlaczego starter nie zadziałał, abyśmy wiedzieli, co zrobić następnym razem. I często zdarza się, że takie rzeczy się nie udają, nawet jeśli nie zawsze. Ze względu na naturalną awarię, która pojawia się z czasem, niektórzy uważają, że rozrusznik pojazdu jest jednym z elementów, które ostatecznie będą wymagały wymiany. Ponieważ rozruszniki są stale narażone na zużycie, niemożliwe jest, aby rozrusznik w typowym samochodzie działał w nieskończoność. Dni, które opuścił rozrusznik serca, są zawsze liczone, ale to my decydujemy, kiedy kończy się żywotność urządzenia.

Wskaźnik awaryjności rozruszników jest niezwykle wysoki, ponieważ są one wymagane do obsługi jednostki napędowej, która jest znacznie większa i cięższa niż sam rozruch. Używając mniejszego elementu do pracy nad większym elementem, mniejszy element zawsze wyczerpie się przed większym elementem. Rozrusznik podlega tym samym przepisom.

Jakie kroki należy podjąć, gdy zauważysz, że rozrusznik zaczyna wykazywać oznaki zużycia? Zawsze jest więcej niż jedna opcja. To zależy wyłącznie od Ciebie;

Należy go wyjąć i zastąpić nowym rozrusznikiem.

Czas odkurzyć stary rozrusznik, więc zabierz się do pracy.

Niektórzy kierowcy preferują trzecie rozwiązanie, które polega na wymianie zużytego rozrusznika na regenerowany lub używany wcześniej. Z tego rozwiązania korzystają niektórzy kierowcy. Czy jest w tym w ogóle jakaś logika? Możliwe, że jest ku temu przyczyna w przypadku aut, do których wyjątkowo trudno jest pozyskać rozrusznik zastępczy. Mimo to będzie to bardzo przypominało próbę naprawy przeciekających spodni przy użyciu tego samego materiału.

Przyjrzyj się opcjom, które są dostępne na iParts.pl w przypadku, gdy rozrusznik w Twoim pojeździe nie działa prawidłowo i potrzebujesz wymiany. Istnieje duża szansa, że ​​jedna z ponad 2 milionów części, które mamy na stanie dla różnych producentów i modeli samochodów, będzie zawierała rozrusznik kompatybilny z Twoim samochodem. Ponadto w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z jednym z naszych specjalistów.

Należy pamiętać, że prawdziwa regeneracja początkowa to nie tylko czyszczenie każdego elementu z osobna, ale także wymiana tych uszkodzonych. Jest to istotny aspekt procesu, którego nie można przeoczyć. Jedyną dostępną opcją, gdy jeden z elementów rozrusznika przestanie działać prawidłowo, jest wymiana tego elementu. Ponadto jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz musiał po prostu naprawić jeden element.

Które elementy rozrusznika podlegają większemu zużyciu niż inne? Jaka jest cena związana z regeneracją?

Ze względu na sposób, w jaki wykonują swoją pracę lub konstrukcję, niektóre części rozrusznika, podobnie jak w wielu innych podzespołach, są podatne na przyspieszone zużycie.

29 thoughts on “Szkoła Druciarstwa Bmw E60 Nie Kręci Rozrusznik Szukamy Awarii cz.1 Wazzup :)

  1. Majster komutator gdy czyscilem to dopasowałem tulejkę byle jaka odrobinę szerszą by papier ścierny wszedł zwinięty w nią zaś komutator w tą tulejkę z papierem drugą stronę wirnika od strony przekladni planetarnej we wkrętarkę i ogień nowe szczotki zakładałem że stojanem ponieważ on ma tam jakieś swoje blokady smaru użyłem od kosy spalinowej i już prawie rok kręci jak dziewica 😄

  2. Majster bez młota to nie robota ! Git malina 💪
    Miałem kiedyś e36 z zajechanym motorem stwierdziłem że wymieniam sam słupek, ( oczywiscie nie pomyslalem ile to roboty mialem wtedy 17 lat wiec chcialem sam ogarnąć) rozebrałem przód samochodu zaczęłam rozkręcać skrzynię od silnika rozrusznik też ch*jo*o Bo blisko ścianki odkrecalem każda śrubkę po parę obrotów silnik na ( ruchcug) nie wiem jak to się pisze ale ktoś wie to wie i po woli odsówałem słupek i parę milimetrów znów odkręcałem stróbki ale wylazł po dniu roboty gorzej było to wrzucić! Pozdro @wazzup

  3. Poproszę o więcej "kurwa" w następnych filmikach. Będzie jeszcze weselej i a treść bardziej interesująca. No i ozdobników "zjebane" i "chujowy" jak na lekarstwo było. A "zajebisty" w ogóle.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!